Digitus | Cable Management Panel with Cable Rings for 483 mm (19") Cabinets, 1U | DN-97601 | Grey
Gamintojas: Digitus
Prekės kodas (MPN): DN-97601
Prekės kodas (MPN): DN-97601
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 9,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 490.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 882 pc(s) |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | DN-97601 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.34 kg |
| Gross width (mm): | 490.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 16.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Digitus |
| Palette Qty: | 882 pc(s) |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | DN-97601 |
| Warranty: | 24 month(s) |