Digitus | Cable Management Panel | DN-97602 | Black | 5x cable management ring (HxD: 40x60 mm). The Cable Management Panel is getting fixed on the 483 mm (19“) profile rails. Five cable guiding ring
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | 9,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 505 mm |
| Gross height (mm): | 51 mm |
| Gross weight: | 0.355 kg |
| Gross width (mm): | 88 mm |
| Net weight: | 0.273 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 51 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.082 kg |
| Volume (m3): | 0.00226644 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | DN-97602 |
| Producer product family: | Cable Management Panel |
| Palette Qty: | 762 pc(s) |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 505 mm |
| Gross height (mm): | 51 mm |
| Gross weight: | 0.355 kg |
| Gross width (mm): | 88 mm |
| Net weight: | 0.273 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 51 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.082 kg |
| Volume (m3): | 0.00226644 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | DN-97602 |
| Producer product family: | Cable Management Panel |
| Palette Qty: | 762 pc(s) |
| Producer: | Digitus |
| Warranty: | 24 month(s) |