Dell Windows Server 2025, Standard, ROK,16CORE(for Distributor sale only), Customer Kit | Dell
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 634-CVFM
Prekės kodas (MPN): 634-CVFM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1122,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 412.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 57.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 186 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 412.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 57.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 186 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |