Dell Windows Server 2022/2019 | 5-pack of Windows Server 2022/2019 Device CALs | OPEN PACKAGE | Client Access License
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 634-BYLGSO
Prekės kodas (MPN): 634-BYLGSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 157,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 412.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 372.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 57.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| License type: | Client Access License |
| Producer product name: | 5-pack of Windows Server 2022/2019 Device CALs |
| Producer product family: | Windows Server 2022/2019 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Saleout: | OPEN PACKAGE |
| Gross depth (mm): | 412.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 372.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 57.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| License type: | Client Access License |
| Producer product name: | 5-pack of Windows Server 2022/2019 Device CALs |
| Producer product family: | Windows Server 2022/2019 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Saleout: | OPEN PACKAGE |