Dell Pro 27 Adjustable Stand Monitor - E2726HS
Gamintojas: DELL
Prekės kodas (MPN): 210-BTPZ
Prekės kodas (MPN): 210-BTPZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 161,61 € | |
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 162,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/210-BTPZ_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/210-BTPZ_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 68.6 cm (27") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | IPS |
| Ledbacklight: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 300 cd/m² |
| Responsetime: | 8 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Supportedgraphicsresolutions: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 100 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 5 ms |
| Pixelpitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Pixeldensity: | 82 ppi |
| Horizontalscanrange: | 30 - 83 kHz |
| Verticalscanrange: | 48 - 76 Hz |
| Viewablesizehorizontal: | 59.8 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.6 cm |
| Surfacehardness: | 3H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 4 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Office |
| Productcolour: | Black |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | No |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportoutversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | No |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 13 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -173 - 173° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 21° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | D |
| Energyefficiencyclasshdr: | Not available |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 17 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 16.9 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.3 W |
| Powerconsumptionmax: | 38 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 10 - 80% |
| Storagerelativehumidityhh: | 5 - 90% |
| Widthwithstand: | 610.7 mm |
| Depthwithstand: | 211.6 mm |
| Heightwithstand: | 514.6 mm |
| Weightwithstand: | 4.6 kg |
| Widthwithoutstand: | 610.7 mm |
| Depthwithoutstand: | 55.1 mm |
| Heightwithoutstand: | 355 mm |
| Weightwithoutstand: | 3.09 kg |
| Packageweight: | 7.1 kg |
| Cablesincluded: | AC, HDMI |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/DELL/210-BTPZ.pdf |