Dell Pro 24 All-in-One QC24251/U5 235T/16GB/512GB SSD/23.81" FHD/Integrated/FHD Cam/Mic/WLAN + BT/W11Pro/3y ProSupport warranty
Gamintojas: DELL
Prekės kodas (MPN): BTO103_QC24251_EMEA_NoKb
Prekės kodas (MPN): BTO103_QC24251_EMEA_NoKb
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1669,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/BTO103_QC24251_EMEA_NoKb_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 61 cm (24") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaybrightness: | 250 cd/m² |
| Paneltype: | IPS |
| Rgbcolourspace: | sRGB |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Colourgamut: | 99% |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneration: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel: | 235T |
| Processorcores: | 14 |
| Processorboostfrequency: | 5 GHz |
| Performancecores: | 6 |
| Efficientcores: | 8 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 5 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 4.4 GHz |
| Performancecorebasefrequency: | 2.2 GHz |
| Efficientcorebasefrequency: | 1.6 GHz |
| Processorcache: | 24 MB |
| Processorcachetype: | Smart Cache |
| Processorbasepower: | 35 W |
| Maximumturbopower: | 114 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Maximuminternalmemory: | 64 GB |
| Memoryslots: | 2 |
| Memoryslotstype: | SO-DIMM |
| Memorylayoutslotsxsize: | 1 x 16 GB |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Numberofstoragedrivesinstalled: | 1 |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Opticaldrivetype: | No |
| Cardreaderintegrated: | Yes |
| Discretegraphicscard: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel Graphics |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtinmicrophone: | Yes |
| Audiochip: | Realtek ALC3204 |
| Builtincamera: | Yes |
| Totalmegapixels: | 2.07 MP |
| Wifi: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wlancontrollermanufacturer: | Intel |
| Wlancontrollermodel: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antennatype: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Usb32gen231gen2typeaportsquant: | 1 |
| Usb32gen231gen2typecportsquant: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Colourname: | Textured Black |
| Productcolour: | Black |
| Cablelockslot: | Yes |
| Producttype: | All-in-One PC |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Acadapterpower: | 130 W |
| Weightwithstand: | 9.4 kg |
| Operatingtemperaturett: | 10 - 35 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Mouseincluded: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |