Dell Pro 15 Essential PV15255 | Carbon Black | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 7520U | 8 GB | LPDDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 610M Graphics | Windows 11
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): PV15255_MDO_850_3YPSNO
Prekės kodas (MPN): PV15255_MDO_850_3YPSNO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 727,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 345.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 2.71 kg |
| Gross width (mm): | 374.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 824.00 g |
| Plastic (No PET): | 256.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.08 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 176 pc(s) |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Internal memory type: | LPDDR5 |
| Colour of product: | Carbon Black |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 610M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7520U |
| Producer product name: | 15 Essential PV15255 |
| Producer product family: | Pro |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5500 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Gross depth (mm): | 345.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 2.71 kg |
| Gross width (mm): | 374.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 824.00 g |
| Plastic (No PET): | 256.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.08 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 176 pc(s) |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Internal memory type: | LPDDR5 |
| Colour of product: | Carbon Black |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 610M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7520U |
| Producer product name: | 15 Essential PV15255 |
| Producer product family: | Pro |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5500 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |