Dell Pro | QCS1250 | Desktop | Slim | Intel Core i3 | i3-14100 | Internal memory 8 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Integrated Graphics | No Optical Drive | Keyboard language Engl
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): BTO003_QCS1250_EMEA
Prekės kodas (MPN): BTO003_QCS1250_EMEA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 1227,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 367.00 mm |
| Gross weight: | 4.68 kg |
| Gross width (mm): | 167.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.98 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 4 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x8 GB |
| Processor family: | Intel Core i3 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Slim |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Optical drive type: | No Optical Drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i3-14100 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Producer product name: | QCS1250 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | English |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 367.00 mm |
| Gross weight: | 4.68 kg |
| Gross width (mm): | 167.00 mm |
| Net weight: | 3.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.98 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Colour of product: | Black |
| Processor cores: | 4 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| On-board graphics adapter model: | Intel Integrated Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1x8 GB |
| Processor family: | Intel Core i3 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Chassis type: | Slim |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Optical drive type: | No Optical Drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i3-14100 |
| Type: | Desktop |
| Warranty: | ProSupport NBD Onsite |
| Producer product name: | QCS1250 |
| Producer product family: | Pro |
| Keyboard language: | English |
| Warranty: | 36 month(s) |