Dell PowerEdge 3.5’’ to 2.5’’ HDD converter | Dell
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 9W8C4
Prekės kodas (MPN): 9W8C4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 15,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 3 month(s) |
| Net weight: | 0.075 kg |
| Gross weight: | 0.134 kg |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Tare weight (kg): | 0.059 kg |
| Gross depth (mm): | 130 mm |
| Gross width (mm): | 102 mm |
| Volume (m3): | 0.0003315 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 39 g |
| Palette Qty: | 5213 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Net weight: | 0.075 kg |
| Gross weight: | 0.134 kg |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Tare weight (kg): | 0.059 kg |
| Gross depth (mm): | 130 mm |
| Gross width (mm): | 102 mm |
| Volume (m3): | 0.0003315 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 39 g |
| Palette Qty: | 5213 pc(s) |
| Producer: | Dell |