Dell Plus 2in1 14 FHD+ Ultra 9 288V/32GB/1TB/Intel Arc/Win11 Pro/ENG backlit kbd/Ice Blue/FP/Touch/3Y Basic OnSite | Dell
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): DB04250_LNL_204
Prekės kodas (MPN): DB04250_LNL_204
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 2676,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 405.00 mm |
| Gross height (mm): | 353.00 mm |
| Gross weight: | 2.54 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 1.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1295.00 g |
| Plastic (No PET): | 105.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 93 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 405.00 mm |
| Gross height (mm): | 353.00 mm |
| Gross weight: | 2.54 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 1.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1295.00 g |
| Plastic (No PET): | 105.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 93 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |