Dell Plus 14 DB14250 AG 2.5K Ultra 7 256V/16GB/512GB/Intel Arc/Win11 Pro/ENG backlit kbd/Ice Blue/FP/3Y Basic OnSite
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): DB14250_LNL_208
Prekės kodas (MPN): DB14250_LNL_208
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1500,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 353.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 2.54 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 230.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.93 kg |
| TI weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Dell |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 353.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 2.54 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 230.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.93 kg |
| TI weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Dell |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |