Dell P3225DE | 32 " | IPS | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 47 vnt. 1-5 d.d. 47 / - vnt. | 515,63 € | ||
| S3 | 35 vnt. 1-5 d.d. 35 / - vnt. |
517,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 619.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 12.47 kg |
| Gross width (mm): | 713.00 mm |
| Net weight: | 9.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 980 g |
| Tare weight (kg): | 2.98 kg |
| Palette Qty: | 9 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED Edgelight System |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | P3225DE |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 619.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 12.47 kg |
| Gross width (mm): | 713.00 mm |
| Net weight: | 9.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Paper/Pasteboard: | 2000 g |
| Plastic (No PET): | 980 g |
| Tare weight (kg): | 2.98 kg |
| Palette Qty: | 9 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED Edgelight System |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | P3225DE |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |