Dell P2426HEV | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-05-14 5 / 20 vnt. | 353,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 390.00 mm |
| Gross weight: | 7.69 kg |
| Gross width (mm): | 570.00 mm |
| Net weight: | 5.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1880.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 78 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5/8 ms |
| Producer product name: | P2426HEV |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 390.00 mm |
| Gross weight: | 7.69 kg |
| Gross width (mm): | 570.00 mm |
| Net weight: | 5.66 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1880.00 g |
| Plastic (No PET): | 150.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.03 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 78 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5/8 ms |
| Producer product name: | P2426HEV |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |