Dell P2425HE | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d.15 vnt. 2026-06-05 6 / 15 vnt. | 282,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 50.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 440.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, RJ45, USB Type-A, USB Type-C |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED edgelight system |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | P2425HE |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 15W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Swivelling: | Yes |
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 50.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 440.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, RJ45, USB Type-A, USB Type-C |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED edgelight system |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Producer product name: | P2425HE |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 15W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 23.8 " |
| Swivelling: | Yes |