Dell OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 482-BBEP
Prekės kodas (MPN): 482-BBEP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 38,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Producer product name: | OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket |
| Producer product family: | |
| Display types supported: | |
| Screen size compatibility: | " |
| Maximum screen size compatibility: | cm |
| Colour of product: | |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Producer product name: | OptiPlex Micro and Thin Client VESA Mount w/Adapter Bracket |
| Producer product family: | |
| Display types supported: | |
| Screen size compatibility: | " |
| Maximum screen size compatibility: | cm |
| Colour of product: | |
| Warranty: | 12 month(s) |