Dell Memory Upgrade - 16 GB - 1Rx8 DDR5 SODIMM 5600 MT/s
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): AC774048
Prekės kodas (MPN): AC774048
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 301,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 48.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 5000 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 48.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 5000 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |