Dell Alienware 34 Gaming Monitor - AW3425DWM
Gamintojas: DELL
Prekės kodas (MPN): 210-BQWL
Prekės kodas (MPN): 210-BQWL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 375,62 € | ||
| S1 | 20 vnt. 2026-06-05 - / 20 vnt. | 375,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/210-BQWL_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 86.4 cm (34") |
| Displayresolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Hdtype: | Wide Quad HD |
| Nativeaspectratio: | 21:9 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | VA |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | Edge LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 400 cd/m² |
| Responsetime: | 4 ms |
| Responsetimemeasurementtype: | GTG (Gray to Gray) |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Curved |
| Supportedgraphicsresolutions: | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1280 x 960, 1440 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440, 3840 x 21 |
| Contrastratiotypical: | 3000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 180 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 1.07 billion colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Pixeldensity: | 110 ppi |
| Horizontalscanrange: | 30 - 285 kHz |
| Verticalscanrange: | 48 - 180 Hz |
| Viewablesizehorizontal: | 79.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 33.4 cm |
| Viewablesizediagonal: | 86.4 cm |
| Surfacehardness: | 3H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Gaming |
| Productcolour: | Black, Blue |
| Feetcolour: | Blue |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Numberofusbtypebupstreamportsq: | 1 |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 2 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Headphoneout: | No |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 11 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | -5 - 5° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 21° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Energyefficiencyclasshdr: | G |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 32 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 32 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.3 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 10 - 80% |
| Storagerelativehumidityhh: | 5 - 90% |
| Widthwithstand: | 805.5 mm |
| Depthwithstand: | 232 mm |
| Heightwithstand: | 554.7 mm |
| Weightwithstand: | 9.09 kg |
| Widthwithoutstand: | 805.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 132.5 mm |
| Heightwithoutstand: | 360.9 mm |
| Weightwithoutstand: | 6.57 kg |
| Packageweight: | 14 kg |
| Cablesincluded: | HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/DELL/210-BQWL.pdf |