Dell 16 AG FHD+ i7-150U/16GB/1TB/NVIDIA GF MX570A 2GB/Win11 Pro/ENG Backlit Kbd/3Y Basic OnSite Warranty
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): DC16251_RPLU-R_002_3YBOS
Prekės kodas (MPN): DC16251_RPLU-R_002_3YBOS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1347,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 251.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 3.11 kg |
| Gross width (mm): | 358.00 mm |
| Net weight: | 1.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 830.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.13 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 251.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 3.11 kg |
| Gross width (mm): | 358.00 mm |
| Net weight: | 1.98 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 830.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.13 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |