Dell 15 DC16251/Core 5 -120U/16GB/512 SSD/16" FHD+/Intel UHD/FgrPr/WLAN + BT/US Kb/4 Cell/W11Pro/Platinum Silver/3yrs Prosupport
Gamintojas: DELL
Prekės kodas (MPN): DC16251_RPLU-R_004
Prekės kodas (MPN): DC16251_RPLU-R_004
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1140,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/DC16251_RPLU-R_004_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/DC16251_RPLU-R_004_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/DC16251_RPLU-R_004_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/DC16251_RPLU-R_004_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/DELL/DC16251_RPLU-R_004_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Producttype: | Laptop |
| Productcolour: | Platinum, Silver |
| Formfactor: | Clamshell |
| Displaydiagonal: | 40.6 cm (16") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | Full HD+ |
| Paneltype: | WVA |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 300 cd/m² |
| Rgbcolourspace: | NTSC |
| Colourgamut: | 45% |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Core 5 |
| Processorgeneration: | Intel Core (Series 1) |
| Processormodel: | 120U |
| Processorcores: | 10 |
| Processorthreads: | 12 |
| Processorboostfrequency: | 5 GHz |
| Performancecores: | 2 |
| Efficientcores: | 8 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 5 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 3.8 GHz |
| Processorcache: | 12 MB |
| Processorcachetype: | Smart Cache |
| Processorbasepower: | 15 W |
| Maximumturbopower: | 55 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memoryformfactor: | SO-DIMM |
| Maximuminternalmemory: | 32 GB |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel Graphics |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wifistandards: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | Realtek RTL8852CE |
| Wlancontrollermanufacturer: | Realtek |
| Bluetooth: | Yes |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 1.4 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Pointingdevice: | Touchpad |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Numberofbatterycells: | 4 |
| Batterycapacity: | 54 Wh |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Acadapterfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Acadapterinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Width: | 356.8 mm |
| Depth: | 249.5 mm |
| Warranty: | 36 months |
| Localization: | US English |
| Productcondition: | Original |