Dell | U4025QW | 39.7 " | IPS | WUHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 600 cd/m² | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 | HDMI ports quantity 1 | Black / Sil
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 2026-07-03 - / 10 vnt. | 2120,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 1040.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 21.60 kg |
| Gross width (mm): | 560.00 mm |
| Net weight: | 13.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 7.80 kg |
| Volume (m3): | 0.20 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Black / Silver |
| Height adjustment: | 15 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| USB ports quantity: | 8 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display: | 5120 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 600 cd/m² |
| HD type: | WUHD |
| Response time: | 5 ms |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| USB-C power delivery: | 15W |
| Contrast ratio (typical): | 2000:1 |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | U4025QW |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| Display diagonal: | 39.7 " |
| Output connections: | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Gross depth (mm): | 1040.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 21.60 kg |
| Gross width (mm): | 560.00 mm |
| Net weight: | 13.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 7500.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 7.80 kg |
| Volume (m3): | 0.20 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | No |
| Colour of product: | Black / Silver |
| Height adjustment: | 15 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| USB ports quantity: | 8 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display: | 5120 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 600 cd/m² |
| HD type: | WUHD |
| Response time: | 5 ms |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| USB-C power delivery: | 15W |
| Contrast ratio (typical): | 2000:1 |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | U4025QW |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| Display diagonal: | 39.7 " |
| Output connections: | Power connector, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Audio, RJ45 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |