Dell | Silent Keyboard and Mouse | KM555 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Russian (QWERTY) | Black | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 | Wireless connection
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 580-BBVZ
Prekės kodas (MPN): 580-BBVZ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 35 vnt. 1-5 d.d. 35 / - vnt. | - | 52,30 € | |
| S3 | 27 vnt. 1-5 d.d. 27 / - vnt. |
- | 52,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 399.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 127.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 449 pc(s) |
| Keyboard layout: | Russian (QWERTY) |
| Producer product name: | KM555 |
| Producer product family: | Silent Keyboard and Mouse |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Connector type: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless connection: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 399.00 mm |
| Gross height (mm): | 38.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 127.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 450.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 449 pc(s) |
| Keyboard layout: | Russian (QWERTY) |
| Producer product name: | KM555 |
| Producer product family: | Silent Keyboard and Mouse |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Connector type: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wireless connection: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Warranty: | 36 month(s) |