Dell | S2425H | 24 " | IPS | 1920 x 1080 pixels | 16:9 | 8 ms | 250 cd/m² | White | HDMI ports quantity 2 | 100 Hz
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 210-BMHJ
Prekės kodas (MPN): 210-BMHJ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 132,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 72 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Colour of product: | White |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Producer product name: | S2425H |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 72 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Colour of product: | White |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Producer product name: | S2425H |
| Warranty: | 36 month(s) |