Dell | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) | KM5221W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Black | Wireless connection
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 44,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 455 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.757 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.461 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.004606875 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM5221W |
| Producer product family: | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Battery type: | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons: 3 |
| Palette Qty: | 260 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 455 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.757 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.461 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 46.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.004606875 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM5221W |
| Producer product family: | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Battery type: | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons: 3 |
| Palette Qty: | 260 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |