Dell | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse | KM7321W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Titan grey | Wireless connection
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 580-AJQJ_LT
Prekės kodas (MPN): 580-AJQJ_LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 95,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 565 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 1.183 kg |
| Gross width (mm): | 170 mm |
| Net weight: | 1.083 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.0048025 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Titan grey |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM7321W |
| Producer product family: | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Battery type: | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons 7 |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 565 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 1.183 kg |
| Gross width (mm): | 170 mm |
| Net weight: | 1.083 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 85.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.0048025 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Titan grey |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM7321W |
| Producer product family: | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Battery type: | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons 7 |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |