Dell | P2725QE | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | Warranty 60 month(s)
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 210-BRDS_5Y
Prekės kodas (MPN): 210-BRDS_5Y
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 607,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 536.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 9.58 kg |
| Gross width (mm): | 613.00 mm |
| Net weight: | 6.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.98 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| DVI-I ports quantity: | 1 |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED Edgelight System |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | P2725QE |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 536.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 9.58 kg |
| Gross width (mm): | 613.00 mm |
| Net weight: | 6.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 980.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.98 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 14 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Built-in speaker(s): | No |
| DVI-I ports quantity: | 1 |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Connectivity: | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Backlight type: | LED Edgelight System |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | P2725QE |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 60 month(s) |