Dell | P2425E | 24 " | IPS | 1920 x 1200 pixels | 16:10 | Warranty 36 month(s) | 8 ms | 300 cd/m² | Black | HDMI ports quantity 1 | 100 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 298,57 € | ||
| S3 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. |
299,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | P2425E |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Height adjustment: | 15 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Swivelling: | Yes |
| Gross depth (mm): | 620.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 5.29 kg |
| Gross width (mm): | 405.00 mm |
| Net weight: | 3.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1200.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.44 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 8 ms |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | P2425E |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| Height adjustment: | 15 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Display diagonal: | 24 " |
| Swivelling: | Yes |