Dell | MS3320W | Wireless | Mobile Wireless Mouse | Wireless | Ash Pink
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 15,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 134.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Type: | Mobile Wireless Mouse |
| Colour of product: | Ash Pink |
| Producer product name: | MS3320W |
| Number of buttons: | 3 |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Device type: | Wireless |
| Batteries included: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Gross depth master carton: | 450 mm |
| Gross width master carton: | 255 mm |
| Gross height master carton: | 289 mm |
| Net weight master carton: | 8.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.332 kg |
| Connection type: | Wireless |
| Sensors: | Optical |
| Battery type: | AA |
| DPI: | 4000 |
| Interface: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Palette Qty: | 3371 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 134.00 mm |
| Gross height (mm): | 45.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 85.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Type: | Mobile Wireless Mouse |
| Colour of product: | Ash Pink |
| Producer product name: | MS3320W |
| Number of buttons: | 3 |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Device type: | Wireless |
| Batteries included: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Gross depth master carton: | 450 mm |
| Gross width master carton: | 255 mm |
| Gross height master carton: | 289 mm |
| Net weight master carton: | 8.35 kg |
| Tare weight master carton: | 0.332 kg |
| Connection type: | Wireless |
| Sensors: | Optical |
| Battery type: | AA |
| DPI: | 4000 |
| Interface: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Palette Qty: | 3371 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |