Dell | LCD UltraSharp Monitor | U4924DW | 49 " | IPS | 5K Dual QHD | 32:9 | 60 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 | HDMI ports quantity 2 | Silver/Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 1611,66 € | ||
| S3 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. |
1617,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 815.00 mm |
| Gross height (mm): | 415.00 mm |
| Gross weight: | 20.40 kg |
| Gross width (mm): | 305.00 mm |
| Net weight: | 16.30 kg |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.10 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tilt angle: | -5/21 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 49 " |
| HD type: | 5K Dual QHD |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 2000:1 |
| Producer product name: | U4924DW |
| Display: | 5120 x 1440 |
| Response time: | 5 ms |
| Pivot: | Yes |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Producer product family: | LCD UltraSharp Monitor |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Height adjustment: | 12 cm |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100; 200 x 100 mm |
| Energy efficiency class: | G |
| Panel type: | IPS |
| Colour of product: | Silver/Black |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 815.00 mm |
| Gross height (mm): | 415.00 mm |
| Gross weight: | 20.40 kg |
| Gross width (mm): | 305.00 mm |
| Net weight: | 16.30 kg |
| Paper/Pasteboard: | 3500.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.10 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tilt angle: | -5/21 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 49 " |
| HD type: | 5K Dual QHD |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 2000:1 |
| Producer product name: | U4924DW |
| Display: | 5120 x 1440 |
| Response time: | 5 ms |
| Pivot: | Yes |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Aspect ratio: | 32:9 |
| Producer product family: | LCD UltraSharp Monitor |
| Display surface: | Anti-Glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | Yes |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Height adjustment: | 12 cm |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100; 200 x 100 mm |
| Energy efficiency class: | G |
| Panel type: | IPS |
| Colour of product: | Silver/Black |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |