Dell | Keyboard and Mouse | KM7120W | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Batteries included | EN/LT | Bluetooth | Titan Gray | Wireless connection
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 70,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 515 mm |
| Gross height (mm): | 173 mm |
| Gross weight: | 1.035 kg |
| Gross width (mm): | 54 mm |
| Net weight: | 0.865 kg |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00481113 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.069 kg |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Titan Gray |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM7120W |
| Producer product family: | Keyboard and Mouse |
| Bluetooth: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB A-type |
| Battery type: | AAA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons 7 |
| Gross depth master carton: | 534 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 200 mm |
| Net weight master carton: | 5.175 kg |
| Tare weight master carton: | 0.508 kg |
| Palette Qty: | 285 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 515 mm |
| Gross height (mm): | 173 mm |
| Gross weight: | 1.035 kg |
| Gross width (mm): | 54 mm |
| Net weight: | 0.865 kg |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00481113 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.069 kg |
| Keyboard layout: | EN/LT |
| Type: | Keyboard and Mouse Set |
| Colour of product: | Titan Gray |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Producer product name: | KM7120W |
| Producer product family: | Keyboard and Mouse |
| Bluetooth: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Wireless connection: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB A-type |
| Battery type: | AAA |
| Buttons quantity: | Mouse buttons 7 |
| Gross depth master carton: | 534 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 200 mm |
| Net weight master carton: | 5.175 kg |
| Tare weight master carton: | 0.508 kg |
| Palette Qty: | 285 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 36 month(s) |