Dell | Keyboard | KB216 | Multimedia | Wired | NORD | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 13,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Keyboard layout: | NORD |
| Type: | Multimedia |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Keyboard |
| Wireless connection: | No |
| Mouse included: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | KB216 |
| Bluetooth: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Interface: | USB |
| Hot keys: | Volume, mute, play/pause, backward, forward |
| Palette Qty: | 726 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 32.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Keyboard layout: | NORD |
| Type: | Multimedia |
| Colour of product: | Black |
| Producer product family: | Keyboard |
| Wireless connection: | No |
| Mouse included: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | KB216 |
| Bluetooth: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Interface: | USB |
| Hot keys: | Volume, mute, play/pause, backward, forward |
| Palette Qty: | 726 pc(s) |
| Producer: | Dell |