Dell | KB216 | Black | Multimedia | Wired | US | Black | Lithuanian | Numeric keypad
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 580-ADHY_LT
Prekės kodas (MPN): 580-ADHY_LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | - | 15,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 30 mm |
| Gross height (mm): | 155 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 460 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.002139 m³ |
| Keyboard language: | Lithuanian |
| Producer product name: | KB216 |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 150 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Keyboard layout: | US |
| Connectivity technology: | Wired |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard colour: | Black |
| Interface: | USB |
| Product type: | Keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Multimedia |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth master carton: | 475 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 180 mm |
| Net weight master carton: | 5.1 kg |
| Tare weight master carton: | 0.509 kg |
| Palette Qty: | 510 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 30 mm |
| Gross height (mm): | 155 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 460 mm |
| Net weight: | 0.31 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.002139 m³ |
| Keyboard language: | Lithuanian |
| Producer product name: | KB216 |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 150 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Keyboard layout: | US |
| Connectivity technology: | Wired |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard colour: | Black |
| Interface: | USB |
| Product type: | Keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Type: | Multimedia |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth master carton: | 475 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 180 mm |
| Net weight master carton: | 5.1 kg |
| Tare weight master carton: | 0.509 kg |
| Palette Qty: | 510 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 12 month(s) |