Dell | Gaming Mouse | Alienware AW320M | wired | Wired - USB Type A | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | - | 48,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 165 mm |
| Gross weight: | 0.252 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.142 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.001423125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | Alienware AW320M |
| Connection type: | Wired - USB Type A |
| Device type: | wired |
| Colour of product: | Black |
| Movement resolution: | 19000 DPI |
| Movement detection technology: | Optical |
| Number of buttons: | 6 |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Cable length: | 2 m |
| Cable type: | USB-A |
| Wireless connection: | No |
| Gross depth master carton: | 400 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 2.52 kg |
| Tare weight master carton: | 0.35 kg |
| Palette Qty: | 840 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 165 mm |
| Gross weight: | 0.252 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.142 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.001423125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | Alienware AW320M |
| Connection type: | Wired - USB Type A |
| Device type: | wired |
| Colour of product: | Black |
| Movement resolution: | 19000 DPI |
| Movement detection technology: | Optical |
| Number of buttons: | 6 |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Cable length: | 2 m |
| Cable type: | USB-A |
| Wireless connection: | No |
| Gross depth master carton: | 400 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 2.52 kg |
| Tare weight master carton: | 0.35 kg |
| Palette Qty: | 840 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Warranty: | 24 month(s) |