Dell | Curved Screen Gaming Monitor | AW3225QF | 31.6 " | OLED | 4K UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 1000 cd/m² | Power connector, Security-lock slot, Joystick, USB-A, USB-B,
Gamintojas: Dell
Prekės kodas (MPN): 210-BLLV
Prekės kodas (MPN): 210-BLLV
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 29 vnt. 1-5 d.d. 29 / - vnt. | 1246,35 € | ||
| S3 | 30 vnt. 1-5 d.d. 30 / - vnt. |
1251,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 850.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 14.00 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 8.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 530.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.53 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 1000 cd/m² |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 0.03 ms |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Panel type: | OLED |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | AW3225QF |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| Display diagonal: | 31.6 " |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | 11 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Cables included: | Power cable, HDMI, DispayPort, USB 3.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Producer product family: | Curved Screen Gaming Monitor |
| Colour of product: | White / Black |
| Built-in speaker(s): | No |
| Gross depth (mm): | 850.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 14.00 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 8.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5000.00 g |
| Plastic (No PET): | 530.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.53 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 1000 cd/m² |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 0.03 ms |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Panel type: | OLED |
| Touchscreen: | No |
| Producer product name: | AW3225QF |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| Display diagonal: | 31.6 " |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | 11 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Cables included: | Power cable, HDMI, DispayPort, USB 3.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Producer product family: | Curved Screen Gaming Monitor |
| Colour of product: | White / Black |
| Built-in speaker(s): | No |