Dell | Collaboration Keyboard | KB525C | Keyboard | Wired | US (QWERTY) | Black | USB-C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 37,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 465.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| Keyboard layout: | US (QWERTY) |
| Connector type: | USB-C |
| Type: | Keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | KB525C |
| Producer product family: | Collaboration Keyboard |
| Wireless connection: | No |
| Bluetooth: | No |
| Keyboard language: | US International |
| Height: | 2.61 cm |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 465.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 36.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Dell |
| Palette Qty: | 400 pc(s) |
| Keyboard layout: | US (QWERTY) |
| Connector type: | USB-C |
| Type: | Keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | KB525C |
| Producer product family: | Collaboration Keyboard |
| Wireless connection: | No |
| Bluetooth: | No |
| Keyboard language: | US International |
| Height: | 2.61 cm |
| Warranty: | 36 month(s) |