Dell | Active Pen | PN5122W | Black | 9.5 x 9.5 x 140 mm | year(s) | g
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 58,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 55 mm |
| Gross height (mm): | 145 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 14 mm |
| Net weight: | 0.025 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00011165 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 3.50 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | PN5122W |
| Producer product family: | Active Pen |
| Compatible operating systems: | Windows 10 or later |
| Buttons quantity: | 2 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Dimensions (WxDxH): | 9.5 x 9.5 x 140 mm |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 15477 pc(s) |
| Producer: | Dell |
| Gross depth (mm): | 55 mm |
| Gross height (mm): | 145 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 14 mm |
| Net weight: | 0.025 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00011165 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET): | 3.50 g |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | PN5122W |
| Producer product family: | Active Pen |
| Compatible operating systems: | Windows 10 or later |
| Buttons quantity: | 2 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Dimensions (WxDxH): | 9.5 x 9.5 x 140 mm |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Palette Qty: | 15477 pc(s) |
| Producer: | Dell |