Deepcool RGB convertor Black
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): DP-FRGB-CHUB5-12V
Prekės kodas (MPN): DP-FRGB-CHUB5-12V
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 14,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | RGB convertor |
| Dimensions (WxDxH): | 45 x 45 x 12 mm |
| Number of SATA power connectors: | SATA 5V×1 |
| Cable length: | 0.6 m |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | RGB convertor |
| Dimensions (WxDxH): | 45 x 45 x 12 mm |
| Number of SATA power connectors: | SATA 5V×1 |
| Cable length: | 0.6 m |
| Warranty: | 24 month(s) |