Deepcool PSU PF500 500 W
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PF500D-HA0B-EU
Prekės kodas (MPN): R-PF500D-HA0B-EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d.40 vnt. 2026-06-01 10 / 40 vnt. | - | 45,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Gross weight: | 1.647 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 0.412 kg |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 935 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.235 kg |
| Volume (m3): | 0.005382 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 500 W |
| Producer product name: | PF500 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS |
| Gross depth master carton: | 605 mm |
| Gross width master carton: | 550 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 16.47 kg |
| Tare weight master carton: | 1.216 kg |
| Palette Qty: | 240 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 260 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Gross weight: | 1.647 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 0.412 kg |
| Packing quantity: | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 935 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.235 kg |
| Volume (m3): | 0.005382 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 500 W |
| Producer product name: | PF500 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | PSU |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 1 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS |
| Gross depth master carton: | 605 mm |
| Gross width master carton: | 550 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 16.47 kg |
| Tare weight master carton: | 1.216 kg |
| Palette Qty: | 240 pc(s) |