Deepcool PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold | PN1200-M | 1200 W
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PNC00M-FC0B-JGEU
Prekės kodas (MPN): R-PNC00M-FC0B-JGEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | - | 178,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 299 pc(s) |
| Nominal power: | 1200 W |
| Producer product name: | PN1200-M |
| Producer product family: | PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 2.50 kg |
| Gross width (mm): | 170.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 299 pc(s) |
| Nominal power: | 1200 W |
| Producer product name: | PN1200-M |
| Producer product family: | PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold |
| Warranty: | 60 month(s) |