DEEPCOOL PQA00G 1000W 80 PLUS Gold PSU, Black
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PQA00G-FD1B-JGEU-V1
Prekės kodas (MPN): R-PQA00G-FD1B-JGEU-V1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 144,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 108 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 108 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |