Deepcool PQ750M UK ATX12V V2.4, 750 W, 80 PLUS Gold Certified
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 126,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.11 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | PQ750M UK |
| Certification: | 80 PLUS Gold Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; Protection OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 587 mm |
| Gross width master carton: | 332 mm |
| Gross height master carton: | 223 mm |
| Net weight master carton: | 13.6 kg |
| Tare weight master carton: | 0.739 kg |
| Palette Qty: | 474 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.11 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 1.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | PQ750M UK |
| Certification: | 80 PLUS Gold Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; Protection OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 587 mm |
| Gross width master carton: | 332 mm |
| Gross height master carton: | 223 mm |
| Net weight master carton: | 13.6 kg |
| Tare weight master carton: | 0.739 kg |
| Palette Qty: | 474 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |