Deepcool PQ750M ATX12V V2.4, 750 W, 80 PLUS Gold Certified
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 157,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 2.80 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 2.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | PQ750M |
| Certification: | 80 PLUS Gold Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; OPP/OVP/SCP/OTP/OCP Protections |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | |
| Number of SATA power connectors: | |
| ATX power connector (20+4 pin): | |
| EPS power connector (8-pin): | |
| ATX Power connector (24-pin): | |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 2.80 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 2.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | PQ750M |
| Certification: | 80 PLUS Gold Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; OPP/OVP/SCP/OTP/OCP Protections |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | |
| Number of SATA power connectors: | |
| ATX power connector (20+4 pin): | |
| EPS power connector (8-pin): | |
| ATX Power connector (24-pin): | |
| Colour of product: | Black |