Deepcool PN850M 80 Plus Gold PSU, 850W, White
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PN850M-FC0W-JGEU
Prekės kodas (MPN): R-PN850M-FC0W-JGEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
120 mėn.
120 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 144,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 2.70 kg |
| Gross width (mm): | 198.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 973.00 g |
| Plastic (No PET): | 243.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.22 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 117 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |
| Gross depth (mm): | 312.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 2.70 kg |
| Gross width (mm): | 198.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 973.00 g |
| Plastic (No PET): | 243.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.22 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 117 pc(s) |
| Warranty: | 120 month(s) |