Deepcool PM850D 80 PLUS GOLD 850 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 115,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 91.00 mm |
| Gross weight: | 3.50 kg |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | PM850D 80 PLUS GOLD |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS GOLD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Operating temperature (T-T): | 0-40 °C |
| Mean time between failures (MTBF): | 100,000 h |
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 91.00 mm |
| Gross weight: | 3.50 kg |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 850 W |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | PM850D 80 PLUS GOLD |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS GOLD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Operating temperature (T-T): | 0-40 °C |
| Mean time between failures (MTBF): | 100,000 h |