Deepcool PK550D ATX12V V2.4, 550 W, 80 PLUS Bronze Certified
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 67,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 302.00 mm |
| Gross height (mm): | 129.00 mm |
| Gross weight: | 2.30 kg |
| Gross width (mm): | 214.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | PK550D |
| Certification: | 80 PLUS Bronze Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; Protection: SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | |
| Number of SATA power connectors: | |
| ATX power connector (20+4 pin): | |
| EPS power connector (8-pin): | |
| ATX Power connector (24-pin): | |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 587 mm |
| Gross width master carton: | 332 mm |
| Gross height master carton: | 223 mm |
| Net weight master carton: | 13.6 kg |
| Tare weight master carton: | 0.739 kg |
| Bearing technology: | Hypro Bearing |
| Gross depth (mm): | 302.00 mm |
| Gross height (mm): | 129.00 mm |
| Gross weight: | 2.30 kg |
| Gross width (mm): | 214.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | PK550D |
| Certification: | 80 PLUS Bronze Certified |
| Other features: | 120mm Fan Size; Protection: SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product family: | |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | |
| Number of SATA power connectors: | |
| ATX power connector (20+4 pin): | |
| EPS power connector (8-pin): | |
| ATX Power connector (24-pin): | |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 587 mm |
| Gross width master carton: | 332 mm |
| Gross height master carton: | 223 mm |
| Net weight master carton: | 13.6 kg |
| Tare weight master carton: | 0.739 kg |
| Bearing technology: | Hypro Bearing |