Deepcool PF700 700 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | - | 59,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Gross weight: | 1.824 kg |
| Gross width (mm): | 263 mm |
| Net weight: | 0.912 kg |
| Packing quantity: | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.912 kg |
| Volume (m3): | 0.0054441 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 700 W |
| Producer product name: | PF700 |
| Certification: | 80 PLUS Standard Certified |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 2 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 280 mm |
| Gross width master carton: | 600 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 9.12 kg |
| Tare weight master carton: | 0.614 kg |
| Palette Qty: | 235 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 115 mm |
| Gross height (mm): | 180 mm |
| Gross weight: | 1.824 kg |
| Gross width (mm): | 263 mm |
| Net weight: | 0.912 kg |
| Packing quantity: | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.912 kg |
| Volume (m3): | 0.0054441 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Nominal power: | 700 W |
| Producer product name: | PF700 |
| Certification: | 80 PLUS Standard Certified |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Form factor: | ATX12V V2.4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 2 |
| Number of SATA power connectors: | 2 |
| ATX power connector (20+4 pin): | 1 |
| EPS power connector (8-pin): | 1 |
| Colour of product: | Black |
| Gross depth master carton: | 280 mm |
| Gross width master carton: | 600 mm |
| Gross height master carton: | 215 mm |
| Net weight master carton: | 9.12 kg |
| Tare weight master carton: | 0.614 kg |
| Palette Qty: | 235 pc(s) |