DEEPCOOL PF600X 600W 80 PLUS Standard PSU, Black
Gamintojas: Deepcool
Prekės kodas (MPN): R-PF600XHD0B-JGEU
Prekės kodas (MPN): R-PF600XHD0B-JGEU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 57,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 262.00 mm |
| Gross height (mm): | 114.00 mm |
| Gross weight: | 1.85 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 69.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 161 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 262.00 mm |
| Gross height (mm): | 114.00 mm |
| Gross weight: | 1.85 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 1.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 69.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 161 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |