Deepcool Notebook cooler N80 Black, 427x316x25 mm
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 44,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.63 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.52 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Producer product name: | N80 |
| Producer product family: | Notebook cooler |
| Compatible products: | Compatible with 17.3" notebooks and below |
| Colour of product: | Black |
| Dimensions (WxDxH): | 427x316x25 mm |
| Power source: | 5VDC, 3W |
| Fan performance: | Fan Speed 800±10%RPM cfm |
| Airflow: | 32.16CFM |
| Noise level (max): | 23.3 dB |
| Paper/Pasteboard: | 520 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 350.00 mm |
| Gross weight: | 1.63 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 1.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.52 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Producer product name: | N80 |
| Producer product family: | Notebook cooler |
| Compatible products: | Compatible with 17.3" notebooks and below |
| Colour of product: | Black |
| Dimensions (WxDxH): | 427x316x25 mm |
| Power source: | 5VDC, 3W |
| Fan performance: | Fan Speed 800±10%RPM cfm |
| Airflow: | 32.16CFM |
| Noise level (max): | 23.3 dB |
| Paper/Pasteboard: | 520 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 12 month(s) |