DeepCool Mounting Upgrades For NEPTWIN Series Deepcool Mounting Upgrades For NEPTWIN Series EM072-MKNNIN-G-1 Intel
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 5,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.141 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.123 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12 g |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Tare weight (kg): | 0.018 kg |
| Volume (m3): | 0.00042525 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 464 mm |
| Gross width master carton: | 233 mm |
| Gross height master carton: | 238 mm |
| Net weight master carton: | 1.2 kg |
| Tare weight master carton: | 0.257 kg |
| Producer product name: | EM072-MKNNIN-G-1 |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product family: | Mounting Upgrades For NEPTWIN Series |
| Processor brand name: | Intel |
| Palette Qty: | 4063 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 135 mm |
| Gross weight: | 0.141 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.123 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12 g |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Tare weight (kg): | 0.018 kg |
| Volume (m3): | 0.00042525 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 464 mm |
| Gross width master carton: | 233 mm |
| Gross height master carton: | 238 mm |
| Net weight master carton: | 1.2 kg |
| Tare weight master carton: | 0.257 kg |
| Producer product name: | EM072-MKNNIN-G-1 |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product family: | Mounting Upgrades For NEPTWIN Series |
| Processor brand name: | Intel |
| Palette Qty: | 4063 pc(s) |