DeepCool Mounting Upgrades For GAMMAXX 400/GTE/GT Series Deepcool Mounting Upgrades For GAMMAXX 400/GTE/GT Series EM009-MKNNIN-G-1 Intel
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 0,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 28 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 106 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 60 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Volume (m3): | 0.00040068 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth master carton: | 464 mm |
| Gross width master carton: | 233 mm |
| Gross height master carton: | 238 mm |
| Net weight master carton: | 1.2 kg |
| Tare weight master carton: | 0.257 kg |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Producer product name: | EM009-MKNNIN-G-1 |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product family: | Mounting Upgrades For GAMMAXX 400/GTE/GT Series |
| Processor brand name: | Intel |
| Palette Qty: | 4020 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 28 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 106 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 60 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Volume (m3): | 0.00040068 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.003 kg |
| Gross depth master carton: | 464 mm |
| Gross width master carton: | 233 mm |
| Gross height master carton: | 238 mm |
| Net weight master carton: | 1.2 kg |
| Tare weight master carton: | 0.257 kg |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Producer product name: | EM009-MKNNIN-G-1 |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product family: | Mounting Upgrades For GAMMAXX 400/GTE/GT Series |
| Processor brand name: | Intel |
| Palette Qty: | 4020 pc(s) |