Deepcool DQ750 80 PLUS GOLD 750 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 130,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300 mm |
| Gross height (mm): | 125 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 230 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.008625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | DQ750 80 PLUS GOLD |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300 mm |
| Gross height (mm): | 125 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 230 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 130.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.008625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | DQ750 80 PLUS GOLD |
| Producer product family: | |
| Warranty: | 24 month(s) |